Instagram Beraber Reels İzleme

Instagram beraber reels izleme adlı içeriğimizde sizlere Instagram birlikte reels izleme hakkında bilgiler vereceğiz. Aynı zamanda Instagram reels nedir konusunda da sizleri bilgilendireceğiz.

Instagram Reels Nedir?

Instagram Reels Nedir?

Instagram Reels, Instagram’ın en popüler özelliklerinden birisidir. Reels ile kısa videolar oluşturulup paylaşılabilir. TikTok algoritmasına benzer özellikler taşımaktadır. Dikey formatta videolar izlemek bunun en büyük örneğidir. Reels videolarında kullanıcılar kısa videolar oluşturabilir. Bu videolara çeşitli müzikler, efekt ve metinler eklenebilir.

Okumaya Değer: Tumblr Nasıl Kullanılır?

Instagram Beraber Reels İzleme Nasıl Kullanılır?

Instagram Beraber Reels İzleme Nasıl Kullanılır?

Instagram beraber reels izleme özelliğini kullanmak için şu adımları izleyebilirsiniz:

 • Uygulamaya giriş yapın. Mesajlarınıza erişmek için sağ üst bölümde yer alan simgeye tıklayın.
 • Sağ üst köşede bulunan kamera simgesine tıklayın ve Instagram birlikte izleme özelliğini kullanmak istediğiniz kişiyi seçin.
 • Aramayı başlatın ve arkadaşınızın cevap vermesini bekleyin.
 • Görüşme başladıktan sonra ekranın alt kısmında bulunan “Medya” seçeneğine tıklayın.
 • Bu şekilde arkadaşlarınızla beraber reels izleme etkinlikleri düzenleyebilirsiniz.

Yukarıdaki adımları izleyerek kolay bir şekilde arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilir ve birlikte videolar izleyebilirsiniz.

Instagram Birlikte Reels İzleme Özelliği Yok

Instagram Birlikte Reels İzleme Özelliği Yok

Instagram birlikte reels izleme özelliği oldukça yenidir. Bundan dolayı her telefon için bu özelliği kullanmak mümkün olmayabilir. Özelliği aktif hale getirmek için şu çözüm yollarını izleyebilirsiniz:

 • Uygulamanın en son sürümüne güncellendiğinden emin olun.
 • Ön bellek temizliği yapın.
 • Hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girmeyi deneyin.
 • Instagramı telefonunuzdan tamamen kaldırarak yeniden yükleyin.
 • Telefonunuzun saatinin doğruluğunu kontrol edin.
 • Bulunduğunuz bölge için bu özelliğin aktif olup olmadığını kontrol edin.

Yukarıdaki çözüm yöntemlerine göz atıp uyguladıktan sonra hala herhangi bir ekran göremiyorsanız Instagram destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Birlikte Reels İzleme

Instagram Birlikte Reels İzleme

Instagram birlikte reels izleme özelliği eğlence miktarını daha da katlamak için kullanıcılara sunulmuştur. Bu özellik sayesinde birçok kullanıcı arkadaşları ile birlikte Reels videoları izleyebilir ve karşılıklı yorumlarda bulunabilir. Beraber reels izleme özelliğini kullanmak için yapmanız gereken tek şey ise arkadaşınızı görüntülü aramaya davet etmektir.

Görüntülü arama başladığında oda sahibi ve tüm diğer kullanıcılar izlemek için reels açabilirler. Görüntülü arama sırasında bulunan herkes de açılan videoyu kolaylıkla izleyebilir. Çeşitli yarışmalar da bu şekilde yapılabilir. Instagram’ın sunduğu beraber reels izleme özelliği gün geçtikçe kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Sonuç

Instagram beraber reels izleme adlı içeriğimizde sizlere Instagram birlikte reels izleme hakkında detaylı bilgiler verdik. Aynı zamanda Instagramda beraber reels izleme nasıl yapılır konusında da sizleri bilgilendirdik. Ek olarak Instagram nedir, sorusunu sizler için cevaplandırdık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu