Psikopat Kore Dizileri

Psikopat Kore dizileri günümüzde en çok izlenen diziler arasındadır. Bu dizilerin bu kadar ilgi görmesinin en büyük sebepleri arasında yüksek kalitede aksiyon sahneleri barındırmaları, dövüş sahnelerinin kaliteleri ve iyi hikaye anlatımları vardır.  Psikopat Kore dizileri yalnızca saf aksiyondan oluşan sahneler barındırmazlar. Dizi yapımcıları küresel Kore dizisi hayranları için kaliteli içerikler yaratmaya özen gösteriyorlar. Karışık olay örgüleri, dizi karakterlerindeki derinlik ve yüksek kalite müzikleri psikopat Kore dizileri izleyicilerinin ilgisini çeken başlıca noktalar olarak gözüküyor. Eğer sizler de psikopat Kore dizileri konusunda araştırma yapıyorsanız aşağıdaki dizileri inceleyebilirsiniz.

Psikopat Konulu Kore Dizileri

Psikopat Kore dizileri arasında kendi zevkinize göre seçebileceğiniz çeşitli birçok dizi bulunur. Bu diziler arasında izleyiciler tarafından en çok sevilen diziler şu şekildedir:

  • Tunnel
  • Voice
  • Gap Dong
  • Strong Woman Do Bong-Soon
  • God’s Gift – 14 Days
  • Children of a Lesser God
  • Bad Guys
  • Suspicious Partner

Yukarıda yer alan psikopat Kore dizileri seyirciler arasında en beğenilen dizilerdir. Eğer bu diziler arasında beğendiğiniz diziler yer almıyorsa yorum kısmında sevdiğiniz diziyi belirtebilirsiniz.

Okumaya Değer: İzlenmesi Gereken Romantik Kore Dizileri

Tunnel

Tunnel

Tunnel en çok izlenen kore dizileri arasında yer alır. 2017 yılında yayın hayatına giren bu dizi, toplam 16 bölüm uzunluğundadır. Dizide dram, fantastik, gizem ve aksiyon ögeleri sıklıkla kullanılmaktadır. Oyuncu kadrosunda yer alan isimler Choi Jin Hyuk,Yoon Hyun Min veLee Yoo Young’dur. Dizinin hikayesi 1986 yılında yaşayan bir dedektifin etrafında dönmektedir. Dedektifimiz bir gün seri katili yakalamak için bir tünele girer. Tünelin diğer ucundan çıktığında ise kendini 2016 senesinde bulur. Aynı zamanda 30 yıl önce işlenen seri katil cinayetleri tekrar yaşanmaya başlar.

Voice

Voice

Voice dizisi 2017 yılında Kore televizyonlarında yayınlanmaya başlamıştır. Dizinin toplam bölüm sayısı ise 16’dır. Dizide ana olarak dram, fantastik, aksiyon ve gizem unsurları yer almaktadır. Dizinin başrollerinde Jang Hyuk ve Lee Ha Na yer alır. Dizide Moo Jin-hyuk ve Kang Kwon-joo’nun etrafında dönmektedir. Bu ikilinin yakın ailelerini bir seri katil öldürmüştür. Onlar da bu seri katili yakalamaya çalışırlar.

Bu dizilerin haricinde 2023 yılında yayınlanacak yeni kore dizileri ile ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

Gap Dong

Gap Dong

Gap Dong dizisi en bilinen ve beğenilen psikopat konulu kore dizileri arasında yer alır. 2014 yılında yayınlanan bu dizinin toplam bölüm sayısı 20’dir. Tür olarak polisiye, gerilim ve aksiyon dizisi olduğu rahatlkla söylenebilir. Dizde yer alan oyuncular Yoon Sang-hyun, Kim Jung-min’dir. Dizide başrolümüz bir dedektiftir. Dedektif 20 yıl önce ise budist bir rahip olarak hayatını sürdürmektedir. Ancak Gap-Dong isimli bir adamla başı belaya girer. Başrolümüzün dedektif olmasındaki en büyük sebeplerden birisi Gap-Dong ile olan bağlantısını koparmaktır. Ancak Gap-Dong bir süre sonra tekrar dedekifin karşısına çıkar. Dedektif de herkesin iyiliği için Gap-Dong’u yakalamaya karar verir.

Strong Woman Do Bong-Soon

Strong Woman Do Bong Soon

Dizide toplam 16 bölüm bulunmaktadır ve 2017 yılında Kore televizyonlarında yayınlanmaya başlamıştır. Dizi fantastik ve romantik ögeler sıklıkla işlenmektedir. Dizi en çok merak edilen psikopat aşık kore dizileri olarak birçok izleyiciden büyük ilgi görmüştür. Oyuncu kadrosunda başarılı oyuncular Park Bo-yeong ve Park Hyung-shik yer alır. Başrolümüz doğuştan doğaüstü güçlere sahiptir. Kendisini kötülüklerle savaşmaya adamıştır. Her şey yolunda giderken birdenbire patronu ve çocukluk arkadaşının arasındaki bir aşk üçgenin içerinde kalır.

Fantastik Kore dizileri hoşunuza gidiyorsa vampir konulu kore dizileri listemize de göz atabilirsiniz.

God’s Gift – 14 Days

Gods gift 14 days

2014 yılında yayın hayatına başlayan bu dizi en beğenilen psikopat kore dizileri arasında yer almaktadır. Dram, aksiyon ve suç ögelerini ağırlı olarak barındıran God’s Gift – 14 Days toplam 16 bölüme sahiptir. Oyuncular arasında Lee Bo Young ve Kim Tae-woo gibi tecrübeli isimler vardır. Kim Soo-hyun’un kızı kaçırılarak öldürülür. Baba zamanda geri gitmek için önemli bir şans yakalar ve kızı öldürülmeden iki hafta öncesine gider. Kızını kurtarmak ve olacakları engellemek için zamanla yarışmaya başlar.

Children of a Lesser God

Children of a Lesser God

Children of a Lesser God 2018 yılında kore televizyonlarında yayınlanmaya başlamıştır. Dizinin toplam 16 bölümü bulunmaktadır. Oyuncu kadrosunda yer alan isimler Kim Ok Vin, Sim Hee Sup ve Kang Ji Hwan’dır. Aksiyon, gizem ve fantastik türde bir kore dizisi olduğu söylenebilir. Başrollerde iki tane dedektif yer alır. Bu dedektifler arkasında güçlü bir yapının olduğu bir komployu ortaya çıkarmak için birlikte çalışırlar.

Bad Guys

Bad Guys

Aksiyon ve gerilim türünde olan Bad Guys dizisi 2014 yılında yayın tarihine başlamıştır. Aynı zamanda dizinin toplam bölüm sayısı 11’dir. Filmin oyuncuları arasında Kim Sang Joong ve Park Hae Jin gibi başarılı isimler yer alır. Dizi, artan suçlarla mücadele etmek için kurulan bir suçlu ekibinin hikayesini konu edinir. Bir gangsterin sıra dışı zekası, seri katilin soğukkanlılığı ve kiralık katilin hırsı ana özellik olarak aranmaktadır. Hepsi üst düzey özelliklere sahip bir takım kurulur ve suçlarla mücadele etme çalışmaları başlar. Ayrıca bu ekibin içerisinde bir de polis müfettişi yer almaktadır.

Suspicious Partner

Suspicious Partner

2017 tarihinde  yayınlanmaya başlayan Suspicious Partner dizisi toplam 40 bölümden oluşmaktadır. Dizinin genel türü olarak romantik, komedi dizisi olduğu söylenebilir. Başrol oyuncuları  Ji Chang-wook, Nam Ji-hyun ve Choi Tae Joon’dır. Dizide kendisinin üzerine kalan katil damgasından kurtulmaya çalışan Eun Bong-hee ve ona yardımcı olan No Ji-wook’un hikayesi anlatılmaktadır. İkili çok zaman geçmeden birbirlerine aşık olurlar.

>> Fantastik Konulu Kore Dizileri Listemize de Göz Atmak İsteyebilirsiniz.   <<

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu