La Roche Posay Barkod Sorgulama

La Roche Posay barkod sorgulama adlı içeriğimizde La Roche Posay barkod sorgulama hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Aynı zamanda La Roche Posay orjinal ürün sorgulama gibi konulara da içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

La Roche Barkod Sorgulama

La Roche Barkod Sorgulama

La Roche Posay, L’Oréal tarafından üretilmekte olan bir cilt bakım ürünüdür. La Roche Posay ürünlerinde cilt sağlığı ilk öncelik olarak tutulur. Hassas cilde sahip kişiler için bolca ürünler sunmaktadır. Aynı zamanda bu ürünlerinde yüksek konsantrasyonlarda aktif bileşenler kullanılmaktadır. Marka, cilt sağlığı konusunda dermatologlar ve cilt sağlığı uzmanları ile birlikte çalışmaktadır.

L’Oréal markasının en büyük amacı, hassas ciltler gibi çeşitli cilt sorunlarına sahip insanlara kaliteli ve güvenilir ürünler satmaktır. Dermatologlar tarafından geliştirilen La Roche Posay ürünleri klinik testlere tabi tutulmaktadır. Bundan dolayı da içiniz rahat bir şekilde ürünleri kullanabilirsiniz. Ürünlerin formüllerinde cildinize zararı bulunmayan bileşenler kullanılır. La Roche Posay orjinal ürün sorgulama yapmak isterseniz Checkcosmetic sitesinde ürününüzü kontrol edebilirsiniz.

Okumaya Değer: Puma Ayakkabı Orijinallik Sorgulama

La Roche Posay Barkod Sorgulama

La Roche Posay Barkod Sorgulama

La Roche Posay; yüz temizleyici, nemlendirici krem ve güneş kremi gibi çeşitli ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünleri internetten satın almak istediğinizde farklı fiyatlara sahip olduğunu görebilirsiniz. Örnek olarak bir ürün bir sitede 130 TL’ye satılırken başka sitelerde 300 TL’ye satılabilmektedir. Bu durumda kullanıcılar da ürünlerin orijinal olup olmadığına göz atmak isteyebilir. La Roche Posay barkod sorgulama işlemini şu şekilde yapabilirsiniz.

 • İnternette ürün takip sistemi şeklinde aratıp ilk seçeneğe girin.
 • Satın aldığınız ürünün üzerindeki barkodu bulun.
 • “Birincil Ürün Numarası” şeklinde belirtilen yere barkodu girin.
 • “Firma Adı” yerine ürün kutusunda yer alan firmanın ismini girin.
 • “Marka Adı” bölümüne ise “La Roche Posay” şeklinde yazmanız gerekmektedir.
 • Sonrasında “Sorgula” butonuna basarak ürününüzün orijinalliğini kontrol edebilirsiniz.

La Roche Posay barkod sorgulama işlemi için yukarıdaki adımları izleyebilirsiniz. Eğer yukarıdaki adımları izledikten sonra ürün karşınıza çıkıyorsa elinizdeki ürün orijinaldir. Ürün takip sisteminde sorgulama yaparken bir hata ile karşılaşırsanız ürününüz orijinal değildir. Ek olarak ürünü yurt dışından getirdiyseniz orijinal olsa bile kaydı yapılmamış olabilir.La Roche Posay Orijinal Ürün Sorgulama

La Roche Posay Orijinal Ürün Sorgulama

La Roche Posay barkod sorgulama işlemini çeşitli internet siteleri üzerinden de yapabilirsiniz. La Roche Posay markalı bir nemlendirici ya da güneş kremini bu sitelerden sorgulayabilirsiniz. Orijinallik testi için checkcosmetic.net en sık kullanılan sitelerden birisidir. La Roche Posay orijinal ürün sorgulama yapmak için şu adımları izleyebilirsiniz:

 • checkcosmetic.net sitesine gidin.
 • “Select Brand” bölümüne La Roche Posay şeklinde yazın.
 • “Quick Brand Search” yazan bölümü boş bırakın.
 • “Enter Code” yazan bölüme ürününüzün barkod numarasını girin.
 • “Calculate” bölümüne tıklayarak ürününüzün orijinalliğini kontrol edin.

Yukarıdaki adımları izledikten sonra eğer elinizdeki ürün orijinalse gerekli bilgiler karşınıza çıkacaktır. Ancak ürün bulunamadı gibi bir uyarı ile karşı karşıya kalırsanız ürününüz orijinal değildir. Cildinizin sağlığını korumak için sahte olmayan orijinal ürünleri tercih ettiğinizden emin olun.

Sonuç

La Roche Posay barkod sorgulama adlı içeriğimizde sizlere konu hakkında detaylı bilgiler verdik. Aynı zamanda La Roche Posay orjinal ürün sorgulama için hangi adımları izleyeceğinizi açıkladık.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Selam,

  Yukarıda paylaştığınız resimde kutu ve üründeki barkodlar aynı ama sonu farklı. Bu ürün orjinal mi oluyor sahte mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu