CS GO Oyundan Atma Sorunu ve Çözümü

CS GO oyundan atma sorunu adlı içeriğimizde sizlere bu sorunu nasıl çözebileceğinizi açıklayacağız. Aynı zamanda soruna neden olabilecek etkenler hakkında da bilgi sahibi olacaksınız.

CS GO Oyundan Atma Hatası

CS GO oyundan atma hatası için öncelikle oyun dosyalarını doğrulamak önemlidir. Eğer yakın zamanlarda kurduğunuz bir uygulama ya da oyun varsa böyle bir sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Bunun sebebi Microsoft Visual C++ bilgisayarınıza tekrardan yüklendiğinde dosyalar birbirleri ile çakışabilmektedir. Bilgisayarınıza herhangi bir programı ya da uygulamayı yüklerken böyle durumlarla karşılaşmamak için dikkatli olmanız gerekmektedir.

Okumaya Değer: PES 13 CD Key

CS GO Oyundan Atma Çözümü

CS GO Oyundan Atma Çözümü

Oyundan sürekli attığı için CS GO oynayamıyor musunuz? Oyundan atmasını engelleyecek çözüm yolları ile karşınızdayız. İşte sorunu çözmek için kullanabileceğiniz çözüm yöntemleri:

  • Grafik ayarlarınıza girerek “Varsayılan” seçeneğini seçin.
  • Steam – userdata – 730 – local – cfg – video defaults – Not defteri yardımı ile açarak – “setting.MEM_LEVEL” bölümünü sıfır yaparak deneyin.
  • Steam oyun dosyalarını kontrol edin.
  • Oyundan çıkarak bilgisayarınızı yeniden başlatın. Sonrasında CS GO’yu uyumluluk modunda çalıştırın.
  • Antivirüs programını devre dışı bırakarak CS GO’yu yönetici olarak çalıştırın.

Yukarıdaki adımların hiçbirinden olumlu sonuç alamazsanız da oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyin. Bu kesin bir şekilde oyundan atma sorununuzu çözecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu