En İyi GeForce Now Oyunları

En iyi GeForce Now oyunları içeriğimizde sizlere GeForce Now üzerinden oynayabileceğiniz oyunları listeleyeceğiz. Aynı zamanda GeForce Now oyunlarının detaylı bilgilerini de sizlere sunacağız. İçeriğimizi okumaya devam ederek GeForce Now en iyi ücretsiz oyunları öğrenebilirsiniz.

GeForce Now Oyunları

NVIDIA tarafından geliştirilen bulut tabanlı oyun oynama sisteminin ismi GeForce Now’dır. Her geçen gün gelişmeye devam eden bu sistem kullanıcılarını memnun etmek ve oyun kütüphanesini genişletmek için çalışmaktadır. Sistemi kullanan kişiler de en iyi GeForce Now oyunları hakkında bilgi edinmek isteyebilirler.

GeForce Now oyun kütüphanesini sürekli güncellediğinden dolayı yeni çıkan oyunlar da zamanla bu listeye eklenebilir. Bu yüzden de listeyi sürekli takip etmek oldukça önemlidir. İşte en iyi GeForce Now oyun listesi:

  • Assassin’s Creed Valhalla
  • Cyberpunk 2077
  • Mount & Blade II: Bannerlord
  • Lost Ark
  • Battlefield V
  • Apex Legends
  • Need for Speed Heat

Yukarıdakiler en iyi GeForce Now oyunları arasındadır. Bu oyunları oynayabilmek için GeForce Now hesabınızın olması ve oyuna sahip olmanız yeterlidir. Sonrasında kolay bir şekilde bu oyunları ve daha fazlasını oynayabilirsiniz. Ayrıca GeForce Now benzeri oyunlar için içeriklerimizi takip edebilirsiniz. GeForce Now desteklenen oyunlar arasında ise şu oyunlar yer alıyor:

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla

Assassin’s Creed dünya üzerinde en çok oynanan oyun serilerinden birisi haline gelmiştir. Ubisoft tarafından geliştirilen bu seri belirli aralıklarla yeni oyunlarını kullanıcılara sunuyor. Kullanıcı memnuniyetini artırmak için de GeForce Now sistemini kullanarak Valhalla dahil bütün Assassin’s Creed oyunlarına erişim elde edebiliyorsunuz.

2020 yılında oyuncuların karşısına çıkan Assassin’s Creed Valhalla, bazı kötü eleştirilere rağmen büyük bir oyuncu kitlesi tarafından olumlu yorum almayı başardı. GeForce Now ile oyunu oynayabilmeniz için Assassin’s Creed Valhalla’yı Epic Games, Steam ya da Ubisoft Connect üzerinden satın almanız gerekir.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 son zamanların en çok dikkat çeken oyunlarından birisidir. Bu ilginin en büyük sebebi oyuncuların oyunun çıkmasını uzun süredir beklemesindendir. Cyberpunk 2077 bazı oyuncular için büyük bir hayal kırıklığı oluştursa da çoğu kişi tarafından da beğenileri toplamayı başardı.

Açık dünya oyunu olarak piyasaya çıkan Cyberpunk 2077, sahip olduğu yüksek grafiklerle oyuncuları büyük oranda etkileyebiliyor. Aksiyon oyunu olmasından dolayı da aksiyon sahneleri açısından oldukça ilgi çekici olduğu söylenebilir. Bu özellikleri ile GeForce Now en iyi oyunlar listesinin üst sıralarında yer alır.

Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II Bannerlord

Türk oyun firması TaleWords tarafından geliştirilen Mount & Blade serisi, son zamanların en ilgi gören oyun serileri arasındadır. Çünkü oyuncuların uzun süreli bekleyişinden sonra Mount & Blade’in ikinci oyunu çıktı. Bannerlord piyasaya sürüldüğünden beri oldukça fazla sayıda oyuncu tarafından büyük bir ilgi gördü. 2020 yılında oyuncularla buluşan bu oyun oldukça kapsamlı bir strateji olarak sunuluyor.

Grafiklerinin kalitesi ve savaş dinamiklerinin tatmin edici olması ile birlikte hem kolay hem de zorlayıcı bir oynanış sunabiliyor. Aynı zamanda bu oyun açık dünya kategorisinde de değerlendirilen Mount & Blade II: Bannerlord, son zamanlarda çıkan en başarılı oyunlar arasında yer alıyor. GeForce Now üzerinden oyunu oynayabilmeniz için Steam kütüphanenizde oyuna sahip olmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Lost Ark

Lost Ark

En iyi GeForce Now oyunları listesinde olmazsa olmaz oyunlardan birisi de Lost Ark’tır. Amazon Games tarafından yayınlanan Lost Ark ücretsiz olduğu için de büyük ilgi görmektedir. 2019 yılında oyuncularla buluşan bu oyun RYO tarzında çıkmıştır. Lost Ark çoğu oyuncu tarafından beğenilse de olumsuz eleştirileri de topladı.

Olumsuz eleştirilerine rağmen günümüzde bile hala en çok oynanan RYO oyunları arasında yer alıyor. Bundan dolayı NVIDIA, kullanıcılarını memnun etmek için GeForce Now kütüphanesinde oyuna yer ayırıyor. Oyunu oynayabilmek için öncelikle Lost Ark’ın Steam kütüphanenizde bulunması gerekir.

Battlefield V

Battlefield V

En iyi GeForce Now oyunları listesinde bulunması gereken oyunlardan birisi de Battlefield V’tir. Electronic Arts’ın 2018 yılında yayınladığı oyun, 2. Dünya Savaşı’nı konu edinmektedir. Aynı zamanda oyun en iyi FPS oyunları arasında da yer almaktadır.

Gerçekçi grafikleri ve oynanış kalitesi ile birçok oyuncunun kendisine hayran olmasını sağlıyor. Bu özellikleri de Battlefield V’i en iyi oyunlar arasında olmasını sağlıyor. Oyunu GeForce Now üzerinden oynayabilmek için oyunu Steam ya da EA App üzerinden satın almanız gerekmektedir.

Apex Legends

Apex Legends

GeForce kütüphanesinde yer alan bir diğer ücretsiz oyun Apex Legends’tır. Apex Legends sistem üzerinde oynayabileceğiniz en iyi ücretsiz oyunlar arasında yer almaktadır. Respawn Entertainment tarafından geliştirilen bu oyun Electronic Arts tarafından 2020 yılında yayınlanmıştır.

Apex Legends, PUBG tarzında bir battle royale oyunudur. Belli zamanlarda çeşitli güncellemeler alarak gelişmeye devam eden Apex Legends, son zamanlarda en çok oynanan online oyunlardan birisidir. Bu yüzden oyunu kütüphanenize eklemek isteyebilirsiniz. Oyunu GeForce Now üzerinden oynayabilmeniz için daha öncesinde Steam ya da EA Apps üzerindne oyunu edinmeniz gerekir.

Need for Speed Heat

Need for Speed Heat

Need for Speed serisi araba tutkunlarının en sevdiği oyunlardan birisidir. Özellikle de yeni oyunları ile birlikte birçok oyuncuyu kendine bağlamayı başardı. Electronic Arts tarafından 2019 yılında yayınlanan Need for Speed Heat oyunu serinin son oyunudur.

Need for Speed Heat grafik anlamında serinin diğer oyunlarından farklıdır. Çizgi film tarzına yakın grafiklere sahiptir. Ancak grafik kalitesi olarak bakıldığında diğer oyunlar kadar yüksek grafiklere sahiptir. NVIDIA GeForce Now’ın yarış kategorisinde bu oyunu bulabilirsiniz.

Eğer siz de araba tutkunu iseniz ve mobil oyunlara ilginiz varsa mobildeki en iyi araba oyunları listemize göz atabilirsiniz.

Sonuç

En iyi GeForce Now oyunları adlı içeriğimizde sizler için sistemde bulunan en iyi oyunları listeledik. Aynı zamanda bu oyunlar hakkında detaylı bilgileri de sunduk. Listede bulunan oyunlardan en beğendiklerinizi yorumlar kısmında yazarak bizlere söyleyebilirsiniz.

GeForce Now kaç fps veriyor?

GeForce Now’ın verdiği fps internet durumunuza göre değişkenlik gösterebilir. Ancak iyi denilebilecek bir internete sahipseniz oyunları 1080p ve 60 FPS’de akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu