YouTube İzlenme Satın Al Hizmeti Veren 5 Site

YouTube içerik üreticileri için etkileşim oranlarının yükselmesi temel ihtiyaçlardan birine dönüştü. İzlenme sayılarındaki artış, kanalın ne kadar ilerlediğini gösteren temel gereksinimlerinden biri. Bu sebep ile de birçok kullanıcı yetersiz bulduğu izlenme oranlarını YouTube izlenme satın alarak arttırmayı tercih ediyor.

Burada önemli olan unsur ise hizmeti kaliteli ve güvenli hizmet veren platformlardan almak. YouTube izlenme satışı yapan en iyi 5 site sadece Türk ve gerçek hesaplar ile hizmet vermekle kalmıyor aynı zamanda profilin güvenliğini de sağlıyor. Listede yer alan sitenin farklı özellikleri ve farklı paketleri var. YouTube içerik üreticileri bu paketlerden kolaylıkla yararlanabilir.

İzlenme Satın Al Hizmeti Veren Siteler:

Site AdıKupon KoduPuan
InstaAVMKOD1010/10
SosyalDigitalKOD1010/9.9
SosyalifyKOD1010/9.7
SosyoraKOD1010/9.6
SosyalZoneKOD1010/9.5

1- InstaAVM

InstaAVM

Youtube için izlenme satışı yapan InstaAVM içerik üreticilerinin kaliteli şekilde fırsatlardan yararlanmasını sağlıyor. Hızlı ve etkili şekilde izlenme kazanmak isteyen kişiler çoğunlukla bu platformu kullanmayı tercih ediyor. Youtube izlenme sayısının öne çıkmasını isteyen kişiler. Bu konuda profesyonel hizmet sağlayan ve izlenme satışı yapan InstaAVM gibi platformları kullanmalı. 

Bu platformlar aracılığı ile içerikler daha geniş kitlelere ulaşırken, bir yandan da YouTube kanalının daha güçlü olması sağlanabilir. Dolayısıyla izleyici kitlesini genişletmek isteyen kişiler. Doğrudan InstaAVM tarafından sunulan seçenekleri değerlendirmeye alabilir. Etkileşim oranı yüksek ve gerçek kullanıcılara ulaşılabilirliği artırılmış olan paketler ile hizmet veriliyor. Bu paketler hem uygun fiyatlı hem de güvenilir özelliklere sahip. 

1. InstaAVM ile Gerçek Etkileşim Sayıları Artar Mı? 

InstaAVM ile gerçek etkileşim sayıları artmaktadır. Youtube içeriklerinin gerçek kullanıcılara ulaşmasını tercih eden kişiler %100 aktif ve gerçek hesaplar ile hizmet veren bu platformu kullanmalıdır. Bu sayede paylaşılan her bir içerik daha geniş kitlelere ulaşır. 

Hesabının kaliteli olmasını ve gerçek etkileşime ulaşmayı önemseyen kişiler genellikle bu platformu tercih eder. Platformun kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini önemsemesi gibi özellikleri onu öne çıkarır. Dolayısıyla en uygun fiyatlarla profesyonel hizmet almak isteyenler, doğrudan platformun sunduğu seçenekleri değerlendirebilir.

2. InstaAVM YouTube İzlenme Paketleri Neler? 

YouTube için InstaAVM’nin hazırladığı 4 farklı kategori bulunuyor. Bu paketler arasında bulunan seçenekler ise şunlar: 

 • YouTube izlenme paketlerinin bulunduğu kategori 
 • YouTube shorts izlenme paketlerinin bulunduğu kategori 
 • YouTube reklam (ADS) izlenme paketlerinin bulunduğu kategori 
 • YouTube 4000 saat izlenme özelliğinin olduğu kategori 

Bu kategorilerin özellikleri birbirinden ayrılmaktadır. Bu sebep ile de kullanıcılar sadece kendi isteklerine yönelik paketleri tercih edebilir. Örneğin reklam izlenmesini arttırmak isteyen kişiler, video izlenmesi paketini tercih etmemelidir. 

Paketten ve alınan hizmetten maksimum fayda sağlamak isteyen kişiler sadece amaçlarını odaklanmalıdır. Eğer bir sosyal medya kullanıcısının amacı kısa videoların izlenmesinin yükseltmek ise o zaman reklam izlenmesi tercih etmemelidir. Ancak bütün izlenmelerin eş zamanlı ve tutarlı şekilde yükselmesini isteyenler bütün paketlerden satın alabilir.

3. YouTube Reklam İzlenme Paketinin Özellikleri Neler? 

Youtube için özel olarak hazırlanan YouTube izlenme satın al paketleri farklı içeriklerden oluşur. Örneğin YouTube reklam izlenme paketi sadece reklamlara yönelik bir hizmettir. Bu hizmetlerden yararlanırken kullanıcıların hedeflerine göre hareket etmesi gerekir. Youtube izlenme paketleri farklı özelliklerde ve farklı izlenme sayıları ile satışa sunulur. Bu paketlerin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • %100 gerçek ve organik izleyicilerden reklam izlenmesi alınır.
 • Erişim oranının düzenli olarak yükseltilmesi mümkündür.
 • Satın alınan izlenme sayısı doğal artış olarak hesaba yüklenir. Böylelikle en erken 12 en fazla 24 saat içerisinde hesaba satın alınan bütün izlenme sayısının aktarımı tamamlanır.
 • Reklam izlenmesi alındığında izlenme sayılarında herhangi bir düşme yaşanmaz. Kaç adet izlenme alınmış ise üzerinden aylar geçmesine rağmen aynı izlenme oranı korunmaya devam edilir.
 • Güvenli ödeme ve güvenli hesap hizmeti bulunur. Dolayısıyla altyapısı sağlam olduğu için reklam izlenme paketi alırken ne hesap ne de ilgili içerik zarar görmez.

2- SosyalDigital 

SosyalDigital

Youtube izleyici kitlesinden memnun olmayan kişiler için sunulan birçok fırsat var. Bu fırsatlar alanında profesyonel olan kişiler tarafından özenle hazırlanır ve kullanıcılara ulaştırılır. Youtube’da daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedefleyen kişiler, içeriklerini geliştirebilmek için SosyalDigital gibi platformları tercih edebilir. SosyalDigital tarafından sunulan etkili çözümlerin her biri %100 gerçek özelliklere sahiptir. 

En iyi sonuçlara en güvenilir yöntemler ile ulaşmak isteyenler platformu rahatlıkla kullanabilir. İzleyici kitlesinin kaliteli olması ve organik büyüme sağlanmaya devam edilmesi nedeniyle içerik üreticilerinin en sık tercih ettiği platformlardan biridir. İçeriklerin gerçek kullanıcılara ulaşmasını hedefleyen kişiler tereddüt etmeden SosyalDigital’in özel olarak hazırladığı garantili paketleri tercih edebilir.

1. SosyalDigital YouTube İzlenmesi Uygun Fiyatlı Mı? 

Platformun özenle hazırlayarak satışa sunduğu bütün paketler uygun fiyatlıdır. Yüksek fiyatlar istenmez ve hatta neredeyse yılın her anında farklı indirimlere ve fırsatlara denk gelmek mümkündür. Bütçeye uygun olarak hizmet almak isteyen ve izlenme paketlerini yükseltmek isteyen kişiler platformun paketlerini inceleyebilir. İzlenme paketleri için sunulan ekstra özellikler de paketin fiyatına dahil olarak sunulur.

Örneğin hediye izlenme ya da %100 gerçek Türk paketlerin yer aldığı içeriklerde ekstra bir ödeme yapılmasına gerek bulunmamaktadır. SosyalDigital tarafından satışa sunulan YouTube izlenme paketleri bütün kullanıcıların en uygun fiyatlar ile alabileceği hizmetlerdir. Bütçesi düşük olan kişiler kendi bütçelerine uygun olarak düşündüklerinden daha yüksek sayılarda izlenme paketini rahatlıkla alabilir.

2. SosyalDigital YouTube İzlenme Paketlerinin Özellikleri Neler?

Youtube için hazırlanan ve sosyal medya içerik üreticilerine sunulan bu paketlerin özellikleri oldukça kapsamlıdır. %100 gerçek video izlenmesi satışı yapılmasının yanı sıra YouTube kullanıcıları da gerçek ve aktiftir. Dolayısı ile izlenme paketleri hem izlenme süresine yansırken hem de gerçek kullanıcılardan hizmet alınması mümkün hale gelir. 

Güvenli ödeme kanallarının tercih edilmesi sebebiyle altyapısı oldukça kalitelidir. Paylaşılan bilgiler üçüncü taraflara ulaştırmaz ve hatta sistem tarafından saklanmaz. Dolayısıyla bu paketlerin özellikleri hem kaliteli hem de güvenlidir. Kullanıcılar herhangi bir zorluk ya da sorun ile karşılaşmadan güvenli şekilde izlenme sayılarını yükseltebilir. Herhangi bir problem yaşamak istemeyen kişiler platform kullanmaya devam edebilmektedir.

3. SosyalDigital Neden Tercih Edilir? 

SosyalDigital birçok kullanıcının tercihleri arasında yer alır. Bunun temel sebebi platformun her zaman güvenli seçenekler sunmasıdır. Nokta atış hizmetler ile tüm kullanıcıların hem kendileri hem de platformları için en iyi hizmeti alması sağlanır. Dolayısı ile bu hizmetlerden yararlanan kişiler paketlerin etkisinden de memnun kalmaktadır. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve buna yönelik çalışmalar gerçekleştiren platform, bütün müşterileri için ayrıcalıklı paketler belirler. 

Her paketin özelliği de birbirinden farklıdır. Kapsamlı ve geniş bir yelpazeye sahip olan platformun sunduğu her bir içerikten de sorunsuz şekilde yararlanılabilir. Uygun fiyatlı hizmet vermesinin yanı sıra en güvenli yöntemleri kullanması sebebiyle de platform kendisine öne çıkarmayı başarmaktadır.

3- Sosyalify

Sosyalify

Sosyalify Sosyal medya için yeni nesil ayrıcalıklara sahip paketler oluşturur. Bu paketlerden yararlanmak isteyenler ise herhangi bir sorun ile karşılaşmadan güvenli şekilde etkileşim oranlarını yükseltebilir. Yeni nesil ayrıcalıklar tanımasının yanı sıra tüm platformlarda öne çıkılmasını da destekler. Dolayısıyla sadece YouTube izlenme sayısını artırmak değil, bir yandan da daha fazla kişiye ulaşmak isteyenler için özel ve ekstra hizmetler sağlar. 

Uzun zamandır verdiği hizmetlerden dolayı algoritmayı tanıyan ve buna yönelik olumlu içerikler üreten platformun etkisi son derece yüksektir. Sürdürülebilir bir etki yaratmak ve aldığı hizmetten maksimum faydayı elde etmek isteyen kişiler, güvenli yöntemlerle Sosyalify’i tercih edebilir. Platform en iyi seçenekleri sunan ve profesyonel yönetim yapan bir sitedir. 

1. Sosyalify Türk İzlenme Satışı Yapar Mı? 

Buradan hizmet alan kişiler her zaman gerçek ve aktif kullanıcılar ile karşılaşırlar. Bunun temel sebebi platformun müşteri memnuniyetini önemsemesi ve çalışmalarında buna yönelik hizmetler vermeye devam etmesidir. Gerçek kullanıcılardan hizmet almak isteyen kişiler vakit kaybetmeden platformun sunduğu hizmetlerden yararlanabilir. 

Gerçek kullanıcılara ulaşırken bu kullanıcıların aktif olmasını da sağlayan platform her zaman ve her yerde hizmet alınabilecek özelliklere sahiptir. YouTube izlenme satın al hizmeti ile kaliteli, aktif ve gerçek kullanıcılara ulaşılır. Doğrudan %100 Türk kullanıcıları içermeyen bu paket aynı zamanda global hesaplara da yer verir. 

2. Sosyalify YouTube İzlenme Satışında Düşme Olur Mu? 

Sosyalify tarafından sunulan izlenme satışlarında düşme yaşanmamaktadır. Belirli bir süre içerisinde hizmetleri profile aktaran platform tarafından sunulan hizmetler güvenlidir. Dolayısıyla kullanıcılar herhangi bir sorun ile karşılaşmadan hizmet alabilir. İzlenme sayılarında düşme olmaması için özellikle telafi hizmeti vermektedir. Bir yıl boyunca geçerli olan telafi hizmetinden düşme yaşayan bütün kullanıcılar rahatlıkla faydalanabilir. 

Youtube izlenme paketi aldıktan belirli bir süre sonra düşme yaşanması ise birçok hizmet veren de karşılaşılan bir durumdur. Bunun temel sebebi ise gerçek kullanıcılar aracılığıyla hizmet verilmesidir. 365 gün telafisi olan paketlerin her biri kaliteli kullanıcılara da yer vermektedir. Sosyalify aracılığı ile izlenme alındığında bu telafiden otomatik olarak yararlanılır. 

3. Sosyalify 4000 Saat İzlenme Paketi Nasıl Alınır? 

Tüm içerik üreticileri için farklı saatlerde izlenmelere sahip olmak önemlidir. İstatistikler sadece standart etkileşimleri (beğeni, yorum, izlenme ve abone sayısı gibi) içermez. Aynı zamanda kullanıcıların karşılaştığı farklı istatistikler de vardır. Bu farklı istatistikler arasında izlenme saatleri yer alır. Özellikle Youtube’dan gelir elde edenler için izlenme saatlerinin anlamı büyüktür. 

4.000 saat izlenme paketini alabilmek için paylaşılan videonun bir saat olması gerekir. Minimum bir saat ve üzerindeki videolara yönelik farklı saatlerde izlenme alınabilmektedir. Platformdan alınabilecek en düşük izlenme süresi 100 saattir, maksimum süre ise 4.000 saat olarak belirlenmiştir. Tek seferde bu paketlerden istenilen satın alınabilir.

4- Sosyora

Sosyal medya için önemli hizmet sağlayıcılarından biri de Sosyora’dır. Sosyal medya yönetimi yapabilmek günümüzde özellikle iletişim becerileri anlamına da gelir. İletişim ve pazarlama gibi stratejilere hakim olmak, alınacak olan verimi yükseltir ve ulaşılan organik kullanıcı sayısını da arttırır. Ancak bu noktada yeterliliği bulunmayan kişiler de olabilir. Her içerik üreticisi pazarlama, iletişim ve sosyal medya yönetimi ile ilgili bilgi sahibi olmak zorunda değildir. 

Bu kişilere yönelik profesyonel hizmet sağlayan platformun ayrıcalıklı çalışmaları bulunur. Sosyal medya yönetimi ve içerik üretimi arasında farklılıklar mevcuttur. İkisi aynı anlama gelmediği için içerik üreticiler, sosyal medya yönetiminde zorluk yaşayabilirler. Aynı zamanda sosyal medya yöneticileri de içerik üretirken zorlanabilir. Dolayısıyla bu aşamada destek alınması gerekir. En önemli ve profesyonel desteği ise prestijli seçenekleri ile Sosyora sunar. 

1. Sosyora YouTube İzlenmesinin Özellikleri Neler?

Sosyora’nın hazırlayıp satışa sunduğu izlenme paketlerinin özellikleri şunlardır: 

 • 1 yıl boyunca izlenme telafisi bulunur. Düşme olur ise telafisi kısa sürede yapılır. 
 • İzlenme sayısı almak izlenme süresinin de artmasını destekler. 
 • %100 gerçek kullanıcılardan yararlanılır. 
 • 7/24 canlı destek imkanı sunulur. 
 • 3D güvenli ödeme imkanı vardır. 
 • Şifre istemeden hizmet verilir. 
 • Altyapısı güçlü ve sorunsuz çalışır. 
 • Uygun fiyatlar ile hizmet verilir. 

2. Sosyora’dan Kaç YouTube İzlenmesi Alınabilir?

Sosyora’nın sunduğu izlenme paketleri farklı sayılardan olur. Bu paketlerin kalitesi ve özellikleri aynı olmasına karşın izlenme sayısı ve fiyatları değişiklik göstermektedir. Belirlenen paketler şunlardır: 

 • YouTube 500 izlenme paketi 
 • YouTube 1.000 izlenme paketi 
 • YouTube 2.500 izlenme paketi 
 • YouTube 5.000 izlenme paketi
 • YouTube 10.000 izlenme paketi 
 • YouTube 20.000 izlenme paketi 
 • YouTube 50.000 izlenme paketi
 • YouTube 100.000 izlenme paketi 

Tek seferde 100 bin izlenme satışı nedeni ile Sosyora en yüksek ve prestijli hizmet veren platformdur. 

5- SosyalZone 

YouTube izlenme satışı yapan en iyi 5 siteden sonuncusu ise SosyalZone. SosyalZone tüm müşterileri için birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. YouTube izlenme satışı yapan SosyalZone en iyi imkanlarını müşterilerine 7/24 sunan bir platform. Öncü çalışmalarının yanı sıra güvenilirliği ile de öne çıkıyor. Yıllardır aktif olarak hizmet veren ve algoritmayı çok iyi bilen bu platformun sunduğu hizmetler birçok özelliğe sahip. 

Özel teklifler ve indirimler uygulayan ve müşterilerine eşit hizmetler sunan bu platform sık sık tercih edilir. YouTube için özel indirimler sunarak müşterilerinin memnuniyetini katlamayı hedefler ve bunun için profesyonel çalışmalar yapar. Avantajlı fırsatları kolayca değerlendirmek isteyen her içerik üreticisi mutlaka SosyalZone’yi denemeli. 

1. SosyalZone Hızlı İzlenme Yükler Mi? 

SosyalZone’den alınan tüm hizmetler için belirli bir teslimat süresi bulunur. Bu teslimat süresi tüm kullanıcıların hesaplarını daha iyi hale getirmek için belirlenir. Alınan sayıya ve paket özelliklerine bağlı olarak işlem sıraya alınmaktadır. Böylelikle kullanıcılar hem kendileri ile özel olarak ilgilenildiğini fark eder hem de sorun çıkmadan izlenme paketine ulaşabilirler. 

YouTube için üretilen içeriklerin daha hızlı destelenmesini isteyen içerik üreticileri, SosyalZone’yi güvenle kullanabilir. Temel prensipleri arasında müşteri memnuniyetini sağlamak yer alan bu platform, hızlı ve güvenilir teslimat garantisi sunmakta. Kullanıcılarının ihtiyacı olan paketleri, özellikleri ve avantajları belirlemenin yanı sıra teslimat hızı ile de dikkat çekiyor. 

2. SosyalZone Güvenilir Mi? 

SosyalZone, YouTube izlenme satışı yapan güvenilir bir platform. Bunun için belirlenmiş özel prensipleri ve koşulları bulunuyor. Müşterilerinden şifre talep etmemesi, SosyalZone’yi güvenli kılan en önemli özelliklerden biri. Müşteri gizliliğini ön planda tutarak en iyi hizmetleri sağlamak için garanti veriyor.

SosyalZone güvenli bir ortamda istenilen işlemin gerçekleştirilebilmesini sağlar. Kullanıcılar kendileri için değerli olanı tercih ederken bir yandan da içeriklerin daha çok izleyiciye ulaşmasına odaklanabilirler. Güvenilir hizmetler sunduğu için müşteriler sık sık bu platformu kullanır. SosyalZone’den destek alarak YouTube izlenme oranlarının yükseltilmesi mümkündür.

3. YouTube İzleyici Kitlesi Gerçek Mi? 

SosyalZone tarafından satışa sunulan tüm YouTube izleyici paketleri, gerçek kullanıcılardan oluşur. YouTube içeriklerini zirveye taşımak isteyenlerin gerçek kullanıcılardan oluşan paketleri kullanması gerekir. Bu gerekliliğin farkında olarak çalışmalarına yön veren platformda %100 gerçek kullanıcılar bulunur. 

Gerçek hesaplardan hizmet alırken bir yandan organik büyümeye devam etmek ise oldukça avantajlı. İçerik üreticileri aldıkları ilk hizmetin ardından SosyalZone’nin düzenli müşterisi haline de çok çabuk gelirler. Bunun temel nedeni, YouTube için çok yönlü hizmet sağlaması ve her hizmetin gerçek kullanıcılardan oluşması. YouTube izlenme satın al hizmeti de bu sebep ile yılardır güvenle tercih ediliyor. 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu