Minecraft Derin Koşucu Ne İşe Yarar?

Minecraft derin koşucu ne işe yarar, adlı içeriğimizde sizlere Minecraft derin koşucu nedir konusunda bilgiler sunacağız. Aynı zamanda Minecraft derin koşucu ne işe yarar, sorusunu da cevaplamaya çalışacağız.

Minecraft Derin Koşucu Nedir?

Minecraft Derin Koşucu Nedir?

Minecraft evreninde artık büyüler çok daha farklı şekillerde işlenebiliyor. Derin koşucu büyüsü de genelde botlarınızda kullandığınız işlevsel bir büyüdür. Bu büyü ile sualtındaki hareket hızınız artar. Büyünün seviyesi artırdığınız takdirde de hareket cezasını yemezsiniz. Büyü için elde edebileceğiniz en yüksek seviye 3. seviyedir. Su altında çok vakit geçiriyorsanız derin koşucu büyüsünü kullanmayı deneyebilirsiniz.

Temel anlamda Derin Koşucu büyüsü, suda daha hızlı hareket etmenizi sağlar. Büyüyü 3. seviyeye çıkardıktan sonra sudaki hareket cezasının belli bir kısmını engellemeye başlar. Derin Koşucu, botlar üzerinde kullanabileceğiniz özel bir büyüdür. Sihir masası üzerine çizme koyduğunuzda size bu büyü sunulacaktır. Büyü seviyesi yükseldikçe çizmelerde aradığınız özellikleri elde etmeniz o kadar muhtemel olur.

Büyülü bir kitap kullanarak Derin Koşucu büyüsünü başka bir zırh parçasına eklemeye çalışırsanız oyun buna izin vermeyecektir. Büyünün hareket hızı özelliğini yalnızca botlarla kullanabilirsiniz. Büyünün su altında sağladığı hareket hızı tekne ile seyahatten daha yavaştır. Ancak okyanusta eşyalar edinmek isterseniz hareket hızı su altında işe yarayacaktır.

Okumaya Değer: PUBG Mobile En İyi Parmak Ayarları

Minecraft Derin Koşucu Ne İşe Yarar?

Minecraft Derin Koşucu Ne İşe Yarar1

Derin koşucu büyüsünün elde edilebilen 3 seviyesi bulunur. 1. seviye büyü hareket cezasının 1/3’ünü kaldırırken, Derin Koşucu 3 bütün cezaları kaldırır. Güçlü büyülerle suda daha hızlı hareket etmeniz sağlanmaz. Aslında oyun da buna izin vermez. Derin Koşucu büyüsü ile yapamayacağınız diğer noktalar da şu şekildedir:

  • Derin Koşucu ve Dondurucu Yürüteç büyülerini aynı zırhlarda kullanamazsınız.
  • Derin Koşucu 3 ve Dondurucu Yürüteç 2 birleştirilmeye çalışılamaz. Derin Koşucu’nun diğer bir büyü ile sahip olduğu tek olumsuzluk budur.
  • Dondurucu Yürüteç teknenin hızı ile rekabet edemez. Bundan dolayı Derin Koşucu daha sık tercih edilir.
  • Aynı zamanda Dondurucu Yürüteç suya adım atma konusunda da zorluk yaşatır.

Derin Koşucu, Minecraft’ta size yardımcı olacak en önemli büyülerden birisidir. İşlevselliği ile de birçok oyuncu tarafından tercih edilmektedir.

Sonuç

Minecraft derin koşucu ne işe yarar, adlı içeriğimizde Minecraft derin koşucu nedir sorusunu cevapladık. Aynı zamanda Minecraft derin koşucu ne işe yarar konusunda da bilgiler verdik.

Sıkça Sorulan Sorular

Derin Koşucu İyi Bir Efsun mu?

Derin Koşucu, su altında çok avantajlı bir büyüdür. Su altında sık vakit geçiriyorsanız ve düşmanlardan kaçmak istiyorsanız bu büyü hayatınızı kurtarabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu