Hayalet Sürücü 3 Ne Zaman Çıkacak?

Hayalet Sürücü 3 ne zaman çıkacak, adlı içeriğimizde Hayalet Sürücü konusu ve oyuncu kadrosu gibi konuları açıklayacağız. Aynı zamanda Hayalet Sürücü 3 ne zaman çıkacak konusu hakkında da gerekli bilgileri size sunacağız.

Hayalet Sürücü 3 Ne Zaman Çıkacak?

Hayalet Sürücü 3 Ne Zaman Çıkacak?

Hayalet Sürücü 3 ne zaman çıkacak, sorusu birçok Marvel fanı tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Ancak bu soruya bir yanıt vermek çok doğru olmayacaktır. Çünkü serinin yapımcıları 3. film ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmamaktadır. Hatta filmin çıkıp çıkmayacağı bile bilinmemektedir. Ancak çoğu film eleştirmeni serinin yarım bırakılmayacağını da söylüyor. Bu haber de Hayalet Sürücü hayranları için bir umut oluşturmaya yetiyor.

Okumaya Değer: Joker Filmleri Hangi Sırayla İzlenmeli?

Hayalet Sürücü Konusu

Hayalet Sürücü Konusu

Hayalet Sürücü film serisi Marvel çizgi romanlarından uyarlamadır. Çizgi romandaki ve filmdeki baş karakter John Blaze adında bir motorsiklet sürücüsüdür. Babasının kanser olduğunu öğrenir ve derin bir üzüntü yaşamaya başlar.

Bu sırada bir yabancı ile tanışır ve ruhunu ona satması karşılığında babasının hayatını kurtarabileceğini söyler. Yabancı ile sözleşmeyi imzalayan John Blaze, ruhunu şeytana satmıştır. Şeytan Blaze’in ruhunu hapseder. Babası kanseri atlatsa da motor şovunda hayatını kaybeder. Filmin sonraki aşamalarında Blaze kontratı ele geçirmeye ve normal bir yaşam sürmeye çalışır. Ancak sahip olduğu güçlerden de vazgeçmek istememektedir.

Hayalet Sürücü Oyuncu Kadrosu ve Özellikleri

Hayalet Sürücü Oyuncu Kadrosu

Hayalet Sürücü Mark Steven Johnson tarafından hem senaryosu yazılmış hem de yönetilmiştir. Filmin oyuncu kadrosunda ise şu isimler yer almaktadır:

  • Nicolas Cage
  • Eva Mendes
  • Wes Bentlet
  • Peter Fonda
  • Matt Long
  • Raquel Alessi

3. filmde oyuncu kadrosu değişiklik gösterebilir. İlk film 2007 yılında, ikinci film 2011 yılında yayınlanmıştır.

Sonuç

Hayalet Sürücü 3 ne zaman çıkacak, adlı içeriğimizde Hayalet Sürücü konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgileri sizlerle paylaştık.

Sıkça Sorulan Sorular

Yeni filmde Nicolas Cage yer alacak mı?

Nicolas Cage’in üçüncü Hayalet Sürücü filminde yer alıp almayacağına dair resmi bir açıklama yapılmamıştır. Oyuncu kadrosuyla ilgili detaylar yapımcılar tarafından duyurulduğunda daha fazla bilgi edinebileceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu