Link Kısaltarak Para Kazanma (5 Site Önerisi)

Link kısaltarak para kazanma adlı içeriğimizde sizlere konu hakkında bilgi vereceğiz. Aynı zamanda link kısaltarak para kazanma nedir ve en çok kazandıran sitelerin listesini de sizlere sunacağız.

Link kısaltarak nasıl para kazanılır konusuna değinmeden önce bu konunun ne olduğu üzerinde durmakta fayda var. Öncesinde bu yöntemle para kazanan kişileri görmüş olup tam olarak anlayamamış olabilirsiniz. Bundan dolayı öncelikle sizlere link kısaltmayı anlatmak daha doğru olacaktır.

Link kısalt para kazan mantığı en temel şekilde link kısaltma siteleri yardımıyla URL’lerinizi paylaşarak para kazanmanızı sağlar. Böyle bir kazanç elde etmek istiyorsanız kısalttığınız linklere tıklayan insanlar olması gerekir. Yani linkinize trafik çekiyor olabilmeniz gerekmektedir.

Eğer link tıklaması yapacak kişiler yoksa herhangi bir kazanç elde edemezsiniz. Linke tıklayan kişiler bir reklam ile karşılaşacaktır. Reklamı geçtikten sonra linkteki siteye yönlendirilecektir. Aslında link kısaltarak para kazanma işte bu kadar kolay!

Okumaya Değer: Weebly Nasıl Para Kazanılır?

Link Kısaltarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Link kısaltma sitelerinde fiyatlandırmalar değişiklik gösterebilir. Her sitede farklı fiyatlandırmalar ile karşılaşabilirsiniz. Sizler için en kazançlı link kısalt para kazan mantığındaki siteleri listeledik. Ek bilgi olarak bu sitelerden dolar bazlı paralar kazanabilirsiniz.

Genelde linklerin tıklama gelirleri ülkeye ve link kısaltma sitesine göre farklılık göstermektedir. Türkiye odaklı bakarsak URL kısaltma ile para kazanma işleminden 1.000 tıklama için 5 dolar gibi bir ücret kazanabilirsiniz. Aynı zamanda linklere tıklayarak para kazanma seçeneğiniz de bulunmaktadır.

Linkten para kazanma işlemlerinde başarı elde etmenin en önemli noktası kendinize düzgün ve güvenilir bir kısaltma sitesi bulmanızdan geçer. Link kısaltma sitelerinin en güvenilirlerini ve en kazançlılarını sizler için listeledik. İşte link kısalt para kazan mantığındaki siteler:

 • Tr.Link
 • Adf.ly
 • ShrinkEarn
 • Linkversite
 • Shrtfly

Yukarıdaki canlı link tıklatma siteleri en güvenilir link kısaltma siteleridir. Nasıl kullanacağınızı anlamak için içeriğimizin devamındaki detaylı açıklamaları okumayı unutmayın.

Tr.Link

Nadir Türk link kısaltma sitelerinden birisidir. Bağlantılarınızı kolayca oluşturarak kolay para kazanabilirsiniz. Firma 6 yılı aşkın süredir link kısaltma için hizmet vermektedir. Aynı zamanda kendilerine özgü paneli sayesinde linkinize kaç ziyaretçi geldi, hangi ülkelerden linkinize tıklandı gibi istatistikleri görebilirsiniz. Sitenin tıklama başına ödediği miktarlar ise şu şekildedir:

 • Ortalama olarak 1.000 tıklama başına 5 dolar
 • Minimum ödeme için herhangi bir koşul bulunmuyor. Payeer ya da Papara hesabınıza dilediğiniz gibi ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Yukarıdaki şartları göz önünde bulundurarak kendi beğendiğiniz link kısaltma sitesini kullanabilirsiniz.

Adf.ly

Adf.ly

Link kısaltma işlemleri için en güvenilir ve en eski siteler arasındadır. Adf.ly yardımıyla kazançlarınızı ve daha birçok veriyi kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde hem hedef kitlenizi daha kolay takip edebilir ve hangi linklere daha fazla tıklandığına bakabilirsiniz. Sitenin kullanıcı sayısı oldukça fazladır ve dünyanın her yerinden kullanıcıya sahiptir. Eğer siteyi arkadaşlarınıza önerirseniz de %20’lik bir bonus kazanırsınız. En iyi özelliklerinden birisi olarak da banka havalesi ile ödeme alabilirsiniz.

 • Ortalama olarak 1.000 görüntülenme başına 14 dolar kazanabilirsiniz.
 • Kendi hesabınıza para çekim işlemi yapmak için minimum 5 dolarınızın sitede bulunması gerekir.
 • Link kısaltarak para kazanma yöntemleri arasında en ideal yöntemdir.

Yukarıdaki özellikleri göz önüne aldığınızda en basit link kısalt para kazan sisteminin bu olduğunu görebilirsiniz.

ShrinkEarn

ShrinkEarn

En kazançlı link kısaltarak para kazanma sitelerinden birisidir. Masaüstü ve mobil trafik çektiğiniz linklerinizle ciddi miktarlarda para kazanabilirsiniz. Aynı yukarıdaki sistemde olduğu gibi çevrenizdeki kişilerin siteye katılmasını sağlarsanız %20’lik bir komisyon kazanırsınız. Ödemelerinizi banka havalesi şeklinde alabilmeniz de sitenin en büyük avantajlarından bir tanesidir. Sitenin diğer özellikleri ise şu şekildedir:

 • Türkiye için trafik çekmek istediğinizde ortalama olarak 1.000 görüntülenmede 7 dolar kazanırsınız.
 • Aynı zamanda siteden hesabınıza para aktarmak için en az 5 dolarınızın olması gereklidir.

ShrinkEarn dünya üzerinde kullanıcıların birçoğu tarafından sıklıkla kullanılan bir link kısaltma sitesidir.

Linkversite

Linkversite

Link kısalt para kazan sisteminde Linkversite yeni kullanıcılar için oldukça avantajlıdır. 2019 yılında kurulumu yapılan bu site çoğu kişi tarafından günümüzde de kullanılmaktadır. Zamanlamalı olarak ödemeleri yapması çok sayıda kullanıcı için siteyi ilgi çekici hale getirdi. Aynı zamanda siteye kayıt olarak 2 dolarlık bir kayıt bonusu da kazanmaktasınız. Sitenin diğer özellikleri ise şu şekilde:

 • 1.000 tıklanma için 70 dolar ve altında bir ödeme yapılıyor.
 • Kendi hesabınıza paranızı çekmeniz için ise minimum 10 dolarınızın bulunması gerekiyor.

1.000 tıklamada 70 dolar kazanmak çok güzel gözükse de bu paraları kazanmanız için belirli şartlar bulunuyor. Sitesini ziyaret etmeniz daha faydalı olacaktır.

Shrtfly

Shrtfly

Shrtfly link kısaltarak para kazanabileceğiniz bir diğer avantajlı sitedir. Linklerinize çektiğiniz trafiklerle yüksek miktarda gelirler elde edebilirsiniz. Sitenin büyük reklam verenleri var. Bundan dolayı da oluşturduğunuz hiçbir link tıklaması boşa gitmiyor. Banka havalesi ödeme seçeneği ile de birçok kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır. Sitede faydalanabileceğiniz diğer özellikler ise şu şekildedir:

 • Ortalama olarak 1.000 tıklanmada 21 dolar kazanırsınız.
 • Banka hesabınıza parayı çekebilmek için site üzerinde minimum 5 dolarlık bir bakiyeniz bulunması gerekir.

Bu sitelerin özelliklerini göz önünde bulundurarak kendinize en uygun link kısaltma sitesini bulabilirsiniz. Ayrıca hızlı bir şekilde bunlardan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sonuç

Link kısaltarak para kazanma adlı içeriğimizde sizlere konu hakkında detaylı bilgiler verdik. Aynı zamanda link kısaltarak para kazanma nedir ve en avantajlı link kısaltma sitelerini listeledik. Listede yer almadığını düşündüğünüz bir site varsa lütfen yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu